کسب درامد

راه های کسب درامد وبتازان با روش مشارکت در فروش

شما هم میتوانید از وبتازان کسب درامد کنید. مفنخریم که در وبسایت وبتازان راههایی برای کسب درامد برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است. در حال حاضر از راههای کسب درامد از وبسایت وبتازن دو روش پربازده وجود دارد که در مقاله به شما معرفی خواهیم کرد.

راهای کسب درامد از وبسایت وبتازان

در حال حاضر به دو روش میتوانید از وبتازان کسب درامد کنید و با ما در این کسب و کار آنلاین سهیم باشید.

 

روش اول: کسب درامد از طیق فروش دوره آموزشی

در این روش همکاری اول باید با ایدی @cyaxaress در تلگرام در ارتباط باشید و بخواهید که برای شما یک کد تخفیف برای خرید دوره " ساخت یک وبسایت تمام اتوماتیک دانلود موزیک با لاراول " ایجاد کند. روش کار به این صورت خواهد بود که شما دوره را  به دوستان و آشنایان خود  معرفی میکنید و یا اگر کانال یا سایتی دارید در تبلیغ دوره را در آن قرار میدهید و از کاربرانتان میخواهید در صفحه خرید دوره برای دریافت تخفیف 15٪ از کد تخفیف شما استفاده کنند.

فرم وارد کردن کد تخفیف در صفحه خرید دوره

به این صورت هم کاربری که با کد تخفیف شما دوره را خریداری میکند 15% تخفیف میگیرد و هم 50٪ از سود خالص دوره را به شما تقدیم میکنیم.

 

چگونه از وضعیت تراکنش ها مطلع شوم؟

برای اطلاع از اینکه چه کسانی دوره را خریداری کرده اند و حتی چه کسانی به صفحه پرداخت رفته اند ولی خرید را انجام نداده اند را در "داشبود" خود در بخش "مشارکت" با ذکر جزییات خواهید دید. در عکس زیر نمونه داشبورد یکی از همکاران ما را میبینید

 

تسویه چگونه خواهد بود؟

شما میتوایند بعد از هر خرید درخواست تسویه نمایید و محدودیتی وجود ندارد. تسویه شما حداکثر در 72 ساعت بعد از درخواست انجام خواهد شد.

 

روش دوم: کسب درامد از طریق معرفی مشتری طراحی وبسایت یا ربات تلگرام

با نگاهی به بخشی از نمونه کارهای ما قطعا به این نکته پی خواهید برد که وبتازان یکی از بهترین توسعه دهندگان وب در ایران است و این نکته که برای شرکت های مختلف در داخل و خارج از ایران کار کرده ایم و با اطمینان وبسایتشان را به ماسپرده اند سندی بر این گفته است.

 در این روش شما شخصی را که نیازمند وبسایت هست را به ما معرفی میکنید و شخص فقط کافیست در مکاتبه با ما اعلام کند که از جانب شما معرفی شده است. شما نیاز ندارید هیچ دانشی بر روش طراحی وب سایت داشته باشید و یا توضیحات فنی کار را به مشتری بدهید. صرفا اینکه شخص را به ما معرفی کنید کافیست. با اینکار خود مشتری 10٪ تخفیف دریافت میکند و شما نیز 10٪ از کل قرار داد را به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

سوالتان و نطراتتون رو حتما در بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در میان بگذارید