دانلود قالب وردپرس مجله ای areview

قالب وردپرس مجله ای areview

قالب وردپرس رایگان که امروز برای شما در مرجع وردپرس فارسی قرار میدهیم قالب وردپرس زیبا و شیک به نام areview هست که در ادامه توضیح کوتاه درباره قالب وردپرس میدهیم.

 

قالب وردپرس مجله ای زیبا با نام areview

بقالب وردپرس areview یک قالب زیبا و بینظیر برای سایت وردپرس مجله ای است. این قالب وردپرس رایگان برای سایت خبریخبری هم مناسب است. در زیر تصویر صفحه اصلی را مشاهده میکنید.

دانلود قالب وردپرس مجله ای areview

دانلود قالب وردپرس مجله ای areview

این قالب وردپرس یک قالب فارسی شده وردپرس بسیار شیک و با امکانات نسبتا خوب، سرعت بارگذاری بالا و طرح شیک رنگبندی جذابی است. همراه این پوسته دو افزونه به صورت خودکار نصب می شوند و جزء افزون های ضروری پوسته به حساب می آیند.یکی به برای بخش امتیاز دادن و نقد و بررسی مطالب به صورت ستاره ای است و دیگری بخش زمینه های دلخواه پوسته را مدیریت می کند.این پوسته دارای کنترل پنل نمی باشد، ولی شما می توانید از طریق بخش شخصی سازی به تغییراتی نظیر تغییر قلم ها؛ رنگبندی های بخش های مختلف پوسته، فعال سازی بخش پیمایش ، انتخاب فهرست، انتخاب ابزارک، و … بپردازید.

دانلود قالب فارسی شده وردپرس

دانلود قالب فارسی شده وردپرس

بعد از نصب و فعال سازی پوسته و نصب افزونه های ضروری، از طریق بخش شخصی سازی پوسته می توانید بخش پیشمایش مظالب را در بالای سایت فعال کنید.همچنین تنظیماتی نظیر تعداد نوشته ها جهت نمایش، زمان چرخش و دسته بندی برای نمایش مطالب را انتخاب کنید. همراه این پوسته ابزارک هایی نیز ارائه می گردد که شما می توانید با مراجعه به بخش ابزارک ها به فعال سازی و قرار دادن ابزارک هایی نظیر شبکه های اجتماعی، نمایش برترین نقد و بررسی ها، نمایش اخرین نوشته ها و دیدگاه ها در سایدبار و پاورقی اقدام کنید.

لینک دانلود قالب وردپرس مجله ای Areview

پیشنمایش آنلاین قالب وردپرس مجله ای areview

نظرات