دانلود رایگان قالب Nexus مجله ای و خبری

قالب وردپرسی Nexus یا نکسوس یک پوسته مجله ای و خبری بسیار قدرتمند از کمپانی الگانت تمز سایت شما را به یک سایت خبری و مجله ای بی نظیر تبدیل میکند. از ویژگی های این قالب میتوان به سبک بودن، زیبایی، داشتن ابزارک های متنوع، راست چین شده و فارسی سازی شده اشاره کرد.

Nexus-screen shot

در قسمت بالای قالب منوهای قالب، با درخشندگی و کیفیت خاصی خود نمائی می کنند . این منوها با زیر منوهایی حرفه ای و زیبا کامل می شوند و سایت شما را به شکلی متفاوت و حرفه ای تر نمایش می دهند و بهترین حالت انتقال کاربران در میان برگه ها و دسته های سایت هستند، این قالب از دو فضای مختلف یکی در پانوشت و یکی در سربرگ برای استفاده از فهرست های سفارشی بهره میبرد.

دانلود رایگان قالب Nexus مجله ای و خبری

دانلود رایگان قالب Nexus مجله ای و خبری

 

پنل تنظیمات حرفه ای و فارسی شده Nexus

قالب نکسوس دارای کنترل پنل حرفه ای می باشد که می توانید به راحتی بدون ویرایش حتی یک خط کد کنترل قالب رو در دست بگیرید , پنل تنظیماتی این قالب دارای ویژگی های بسیاری می باشد که هر یک از ویژگی ها دارای دکمه ی فعال کردن یا غیر فعال کردن می باشد که اجازه ی نمایش یا عدم نمایش یک ویژگی در قالب رو میده. یک ویژگی حرفه ای هم تنظیمات سئوی قالب ار پنل ان می باشد ,  پنا تنظیماتی قالب کاملا فارسی سازی شده و راستچین می باشد.

 

 لینک مستقیم دانلود رایگان قالب Nexus مجله ای و خبری

نظرات

 • hamed
  پاسخ

  salam. in ghaleb moshkel dare, nasb nemishe
  mige parvande style.css mojod nist. lotfan eslah konid.

  • مدیر

   دوست عزیز لطفا فارسی بنویسید.
   نظرات غیر فارسی جواب داده نخواهد شد.

 • حامد
  پاسخ

  سلام. آقا این قالب مشکل داره وقتی نصب کردم خطا داد که فایل style.css موجود نیست. لطفا سریع درست کنید این قالبو خیلی لازم دارم.

  • مدیر

   تا جایی که ما بررسی کردیم قالب بر روی چند سایت مختلف نصب و تست شده و مشکلی ندارد.
   نکته:
   فایلی را که از وبـــتازان دانلود کرده اید را با باز کنید داخل آن پوشه ای با نام خود قالب Nexus وجود دارد ان را جداگانه zip کنید و در سایت خود آپلود نمایید.