نمایش مطالب مرتبط درون پست

نمایش مطالب مرتبط درون پست با افزونه

نمایش مطالب مرتبط درون پست با افزونه Inline Related Posts

نمایش مطالب مرتبط درون پست: قالب سایتهای امروزی طوری ساخته  می شوند که در پایان هر نوشته ای اگر مطلبی مشابه  و پست مرتبط در سایت وجود داشته باشد ان را به عنوان مطالب مرتبط به نمایش می گذارد تا کاربران مشتاق می توانند آن ها را نیز مطالعه کنند که در وردپرس نیز چنین امکانی وجود دارد یا در قالب به صورت طراحی شده در آمده و نمایش داده می شود یا اینکه می توان با کمک افزونه می توان این امکان را اضافه کرد. اما روشی بهتر هم برای افزایش زمان بازدید از سایت و افزایش رضایت کاربران از مطالب سایت وجود دارد. بطوری که در محتوای سایت به صورت تک خط یک مطلب مرتبط رو به کاربر پیشنهاد بدید. امروز به معرفی یکی از این افزونه ها که مطالب مرتبط را در داخل هر پست نمایش میدهد میپردازیم.

افزونه ی Inline Related Posts برای نمایش مطالب مشابه درون پست

افزونه را نصب و فعال می کنیم. حال می توانید به زیر منوی تنظیمات مراجعه کنید و گزینه ی “Inline Related Posts” را ببینید و تنظیمات را انجام دهید.

تنظیمات افزونه  Inline Related Posts

اول توجه کنید که حتما افزونه رو فعال کرده باشید. برای فعال کردن افزونه  Inline Related Posts  میتواند در پنل مدیریت به بخش افزونه های نصب شده بروید

نمایش مطالب مشابه درون پست با افزونه Inline Related Posts

نمایش مطالب مشابه درون پست با افزونه Inline Related Posts

Related text or Call-To-Action>> متنی که می توانید برای برای نمایش در بخش مشخص نمایش دهید.
Theme>> قالب هایی که می توانید برای پست های مشابه، تعیین کنید.( به شکل های مختلف موجود است)
Initial opacity %>> کیفیت های نمایش
دو گزینه ی بعدی برای تنظیمات سی اس اس است.

نمایش مطالب مرتبط درون پست با افزونه Inline Related Posts

نمایش مطالب مرتبط درون پست با افزونه Inline Related Posts

 

Insert in already existing posts>> با فعال کردن این گزینه، تنظیماتی نمایان می شود که می تواند این افزونه را برای پست هایی که در حال حاضر بر روی سایت موجود می باشند، فعال کند نمایش مطالب مرتبط درون پست.
How many boxes per single post>> چه تعداد نوشته های مشابه را نمایش دهد؟
Only posts of last N. days>> تعداد روز هایی را مشخص میکنیم که افزونه میتواند از آن برای ارایه مطالب استفاده کند ، چنانچه این عدد را روی ۷ قرار دهیم ، افزونه حداکثر تا مطالب ۷ روز گذشته را نشان خواهد داد ، برای رفع این محدودیت میتوانید عدد ۰ را قرار دهید.
Interval between the boxes >> تعداد کارکتر متن مطلب را انتخاب میکنیم که مثلا بعد از ۲۴۰ کارکتر مطلب را پیشنهاد کند و یا بیشتر و کمتر از آن .

 

پس از این تنظیمات مشخص میکنیم که این مطالب در صفحات یا مطالب نشان داده شود که ما پیشنهاد میکنیم فقط گزینه “Use on post” را تیک دار کنید و فقط مطالب را در پست ها به مخاطب پیشنهاد کنید.

Engine Settings مربوط به افزونه Inline Related Posts

در بخش دیگر تنظیمات به قسمت “Engine Settings” می رسیم که این قسمت به خود شما مربوط است و میتوانید با استفاده از گزینه “Search similar posts” به افزونه دستور دهید تا برای مطالب پیشنهادی از تگ ها ، دسته بندی ها و یا هر دو آن برای معرفی یا پیشنهاد استفاده کند.

لینک دانلود نمایش مطالب مرتبط درون پست با افزونه Inline Related Posts   / لینک افزونه در مخزن وردپرس / مقاله مشابه به انگلیسی

نظرات