افزونه ووکامرس WooCommerce Product Stock Alert

ارسال ایمیل یاداوری برای محصولات ووکامرس

وقتی در فروشگاه ووکامرس شما موجودی انبار کالایی تمام میشود و امکان خرید ان برای مشتری در ان زمان فراهم نیست میتوانید به جای دکمه افزودن به سبد خرید ایمیل کاربر را از او دریافت کنید تا وقتی شما موجودی را شارژ کردید به مشتری ایمیل بفرستید .ارسال ایمیل یاداوری برای محصولات ووکامرس.

ارسال ایمیل یاداوری برای محصولات ووکامرس

حال شما ممکن است بگویید که این کار خیلی خوب است اما چطور میتوان این قایلیت را به سایت افزود؟ خوب جواب سوال ساده است و در این گست از وبتازان افزونه کاربردی وردپرس برای ووکامرس به کمک ما اید. در اد امه توضیحات بیشتر و معرفی افزونه وردپرس جالب برای ارسال ایمیل یاداوری موجودی محصولات ووکامرس.

با استفاده از افزونه ووکامرس WooCommerce Product Stock Alert کاربرانی که ایمیل خود را برای عضویت در اطلاع رسانی یک کحصول وارد کرده باشند بعد از شارژ محصول ایمیل  دریافت خواهد کرد.

ارسال ایمیل یاداوری برای محصولات ووکامرس - افزونه ووکامرس WooCommerce Product Stock Alert

ارسال ایمیل یاداوری برای محصولات ووکامرس – افزونه ووکامرس WooCommerce Product Stock Alert

افزونه ووکامرس WooCommerce Product Stock Alert

افزونه WooCommerce Product Stock Alert به خریداران یک محصول کمک میکند تا زمانی که یک محصول خارج از سرویس است و سایت نمیتواند ان را ارائه دهد با وارد کردن ایمیل خود، از بروزرسانی های ان محصول اگاه شوند. همچنین به  مدیر سایت کمک میکند تا تعداد خریداران محصول را بداند و در صورت رسیدن به تعداد مورد نیاز محصول را شارژ کند. برای مشتری خیلی سخت است تا هربار به فروشگاه شما سربزند پس با نصب افزونه ووکامرس WooCommerce Product Stock Alert مشتریان خود را راضی نگه دارید.

وبژگی های افزونه وردپرس:

  • WooCommerce Product Stock Alert برای محصولات خارج از سرویس یک کادر متنی قرار میدهد که مشتری با وارد کردن ایمیل خود مبتواند از بروز رسانی های محصول مطلع شود
  • زمانی که مشتری ایمیل خود را برای یک محصول وارد میکند به صورت اتوماتیک یک ایمیل به مدیر سایت ارسال میشود

لینک دانلود افزونه ووکامرس woocommerce-product-stock-alert

صفحه افزونه در مخزن وردپرس

از مطالب زیر دیدن کنید :

ساخت منوی انیمیشن اکوردئون برای وردپرس

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس

قرار دادن پس زمینه برای پست ها در وردپرس

قالب چند منظوره ژوپیتر JUPITER

نظرات