مخفی کردن نوار ابزار بالایی وردپرس

مخفی کردن نوار ابزار بالایی وردپرس به بهترین شیوه

مخفی کردن نوار ابزار بالایی وردپرس : وردپرس بصورت پیشفرض زمانی که شما وارد حسابتان شده اید نوارابزاری را در بالای صفحه وب سایت شما نشان میدهد.حتی زمانی که شما در پیشخوان هستید  و یا و یا درحال بررسی نمای کاربری سایت هستید نوار ابزار بالایی وردپرس نمایش داده میشود و این ممکن است برای شما آزار دهنده باشد.

اگر این منو شما را آزار میدهد برای خلاص شدن از مزاحمت این نوار ابزار در این مقاله سه روش متفاوت را به شما معرفی میکنیم که میتوانید مخفی کردن نوارابزار بالایی وردپرس به بهترین شیوه را انجام دهید.

سریعترین و آسانترین روش برای اینکار را در روش اول توضیح میدهیم.

۱- مخفی کردن نوار ابزار در پنل تنظیمات وردپرس

برای مخفی کردن نوار ابزار از سایت وردپرس خود به آدرس کاربران> شناسنامه ی شما بروید. به پایین اسکرول کنید تا به “نوار ابزار” برسید و تیک گزینه نمایش نوارابزار درهنگام مشاهده سایت را بردارید.

مخفی کردن نوار ابزار بالایی وردپرس

مخفی کردن نوار ابزار بالایی وردپرس

این تمام کاری بود که باید انجام میداید و از این به بعد نوار ابزار را درهنگام مشاهده سایت مشاهده نمیکنید. و فقط در پیشخوان وردپرس قابل مشاهده است.

نوار ابزار بالایی وردپرس شامل اطلاعات کاربردی است مانند دسترسی سریع به پیشخوان، ایجاد نوشته و یا برگه تازه و یا مشاهده پروفایل شما از این موارد هستند. بهتر است این نوار ابزار را غیزفعال نکنید و از مزایای آن بهرمند شوید.

۲- مخفی کردن نوارابزار با استفاده از کد

اگر میخواهید نوارابزار بالایی وردپرس را به صورت کامل پاک کنید فقط کافی است تکه کد زیر را در فایل functions.php بریزید و خواهی دید که کارتمام است. 

این کدنوارابزار بالایی وردپرس را بصورت کامل از سایت وردپرسی شما مخفی میکند.

۳- مخفی کردن نوار ابزار بالایی وردپرس با استفاده از افزونه

اگر دوست ندارید با کدها سروکار داشته باشید بهترین راه استفاده از افزونه است.

یکی از بهترین و محبوبترین افزونه ها در این زمینه افزونه  WP Admin Bar Removal است. این افزونه ساده است و بعد از نصب و فعال کردن ان بصورت خودکار نوار ابزار بالایی وردپرس را مخفی میکند.

آیا شما روشی  دیگر برای انجام اینکار پیشنهاد میکنید؟


نظرات