تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس بدون افزونه

تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس بدون افزونه

تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس: وقتی سایت جدیدی را با وردپرس راه اندازی میکنید ایمیل هایی که از طرف سایت شما ارسال می شوند مثل ایمیل های بروزرسانی، افزونه ها، ثبت نام کاربر جدید و یا هر ایمیل دیگری که از طرف سایت وردپرس شما ارسال میشود به صورت پیش فزض با نام ورپرس wordpress و ایمیل ارسال کننده [email protected] که yoursite همان دامنه سایت شماست ارسال میشود و این اصلا خوب نیست! بهتر است ایمیل ها با نام سایت وردپرس  شما ارسال شود مثلا در همین سایت اموزش تکنیک های وردپرس  وبتازان  بجای wordpress اسم سایت webtazan.com نشان داده می شود همینطور ایمیل ارسال کننده هم باید معتبر باشد مثلا [email protected] تا کاربر هم اگر خواست به ایمیل پاسخ دهد به ایمیل رسمی و فعال بیاید در حالت پیشفرض ایمیل ارسال کننده ایمیل غیر فعال [email protected] است در این تکنیک وردپرس برای شما اموزش تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس بدون افزونه را اماده کرده ایم.

تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس بدون افزونه

تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس بدون افزونه

تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس بدون افزونه بهتر است یا با استفاده از افزونه

همانطور که میدانید افزونه های زیادی برای تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس وجود دارد مانند اقزونه WP Change Default Email اما ما توصیه میکنیم که بهتر است بدونه افزونه این کار را انجام دهید تا هم از حجم اطلاعات اضافی سایت کم شود و هم تغییرات به صورت ریشه ای اعمال شود. در این اموزش فقط با تغییر یک فایل و فقط تغییر ۳ کلمه اینکار را انجام میدهیم. البته اینکار معایبی هم دارد اول اینکه ممکن است با بروزرسانی وردپرس تغییرات مجددا به حالت قبل بازگردد و دوم اینکه ممکن است افزونه های افزایش امنیت وردپرس مثل wordface security این تغییر را حمله هکر ها بشناسند که در اصل واقعیت چیز دیگریست.

برای اینکار باید فایل pluggable.php را در دایرکتوری wp-includes ویرایش کنید. همانطور که گفتم فقط ۳ کلمه را عوض میکنیم. فایل pluggable.php را باز کنید و دنبال خط زیر بگردید.

همانطور که شما هم احتمالا حدث زدید wordpress  را با ایمیل معتبر خود عوض کنید. دقت کنید که ایمیل واقعی و بطور صحیح وارد کنید و اینکه فقط قسمت اول ایمیل را بنویسید مقلا در [email protected] فقط info  را با wordpress  عوض کنید.

تا اینجا قسمت اول کار تمام است! حالا تغییر دوم را کامل میکنیم. در همین فایل دنبال کد زیر بگردید و در این قسمت هم مثل قسمت اول تام کاربری ایمیل را بدون @yourdomin.com  وارد کنید.:

 حالا اخرین تغییر و تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس هست یعنی تغییر sender name  یه نام سایت وردپرس شما برای اینکار باید در همین فایل pluggable.php کد زیر رو پیدا کنید و  بجای wordpress نام مورد نظر را وارد کنید.

الان تنها کار باقی مانده اینه که فایل را ذخیره کنید تا تغییرات اعمال بشود. اموزش تغییر نام ارسال کننده ایمیل وردپرس بدون افزونه هم به پایان رسید و اگر سوال یا مشکلی داشتید چه در باره این اموزش و یا سایر موارد دیگر میتوانید در بخش نظرات مطرح کنید و ما مشتاقانه امادخ پاسخگویی هستیم.

نظرات